Nasza strona Główny BIP
KOMISJE RADY GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2010-2014
Komisja Rewizyjna
1. Przewodniczący Komisji - Jaśkiewicz Ryszard
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Iwaniak Józef (Od dnia 11.07.2013 r.)
    (Do dnia 23.05.2013 r. - Kasprzak Sylwester)
3. Członek Komisji - Iwaniak Józef (Do dnia 11.07.2013 r.)
4. Członek Komisji - Jeżykowski Janusz
5. Członek Komisji - Krupiński Tadeusz (Od dnia 27.06.2013 r.)
6. Członek Komisji - Pawlak Jacek
 
Komisja Planu Gospodarczego, Budżetu, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego
1. Przewodniczący Komisji - Urbaniak Stanisław
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji -  Mila Łukasz (Od dnia 27.08.2013 r.)
    (Do dnia 27.06.2013 r. - Gebler Piotr)
3. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester (Od dnia 27.06.2013 r.)
4. Członek Komisji - Michalak Kazimierz
5. Członek Komisji - Mila Łukasz (Do dnia 27.08.2013 r.)
6. Członek Komisji - Przyłęcki Sylwester
7. Członek Komisji - Raszewski Józef
 
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Zaopatrzenia i Usług
1. Przewodniczący Komisji - Dzikowski Grzegorz
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Jeżykowski Janusz
3. Członek Komisji - Kolenda Bożena
4. Członek Komisji - Michalak Kazimierz
5. Członek Komisji - Mila Łukasz
6. Członek Komisji - Przyłęcki Sylwester
 
Komisja Oświaty, Zdrowia, Opieki Społecznej, Pomocy Rodzinie, Kultury i Kultury Fizycznej
1. Przewodniczący Komisji - Górska Halina
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Pawlak Jacek
3. Członek Komisji - Gebler Piotr (Do dnia 27.06.2013 r.)
4. Członek Komisji - Iwaniak Józef
5. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester
6. Członek Komisji - Krupiński Tadeusz (Od dnia 27.06.2013 r.)
7. Członek Komisji - Raszewski Józef
Osoba odpowiedzialna za:
- wytworzenie informacji: Zenon Tomczyk
- wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Zenon Tomczyk (3 / 12 / 2010)
- zaakceptowanie treści informacji: Zenon Tomczyk (5 / 9 / 2013)
- ostatnią zmianę treści wiadomości: Zenon Tomczyk (5 / 9 / 2013)
Oglądano 785 razy
KOMISJE RADY GMINY KAWĘCZYN - KADENCJA 2006-2010
Komisja Rewizyjna
1. Przewodniczący Komisji - Jacek Edmund
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Sasiak Jan
3. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester
4. Członek Komisji - Przyłęcki Sylwester
5. Członek Komisji - Urbaniak Stanisław 
 
Komisja Planu Gospodarczego, Budżetu, Gospodarki Komunalnej i Porządku Publicznego
1. Przewodniczący Komisji - Krupiński Tadeusz
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Pawlak Jacek
3. Członek Komisji - Deszcz Krzysztof
4. Członek Komisji - Jeżykowski Janusz
5. Członek Komisji - Michalak Kazimierz
6. Członek Komisji - Przyłęcki Sylwester
 
Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Zaopatrzenia i Usług
1. Przewodniczący Komisji - Jaśkiewicz Ryszard
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Urbaniak Stanisław
3. Członek Komisji - Górska Halina
4. Członek Komisji - Kasprzak Sylwester
5. Członek Komisji - Pawlak Jacek
6. Członek Komisji - Sasiak Jan
 
Komisja Oświaty, Zdrowia, Opieki Społecznej, Pomocy Rodzinie, Kultury i Kultury Fizycznej
1. Przewodniczący Komisji - Dzikowski Grzegorz
2. Zastępca Przewodniczącego Komisji - Jeżykowski Janusz
3. Członek Komisji - Deszcz Krzysztof
4. Członek Komisji - Górska Halina
5. Członek Komisji - Michalak Kazimierz
6. Członek Komisji - Raszewski Józef
Osoba odpowiedzialna za:
- wytworzenie informacji: Zenon Tomczyk
- wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Zenon Tomczyk (27 / 11 / 2006)
- zaakceptowanie treści informacji: Zenon Tomczyk (30 / 11 / 2006)
- ostatnią zmianę treści wiadomości: Zenon Tomczyk (30 / 11 / 2006)
Oglądano 1198 razy